Юридичні консультації

 

юридичні консультаціїЗаконодавство України дуже часто змінюється і не завжди в кращий бік, тому потрібно постійно слідкувати за нововведеннями. Щоб устигати за всіма змінами необхідно кожен день їх відслідковувати, присвятити цьому багато власного часу. В такому разі Ви не будете в змозі повністю сконцентруватися на власних справах, тому Вам потрібен надійний партнер, який проконсультує по необхідному питанню.

Професійна юридична консультація є дійсно важливим етапом, оскільки він надає змогу побачити ситуацію з різних боків, виділити сильні і слабкі сторони у кожному конкретному випадку. В наш час це є елементарною необхідністю, так як правова сфера містить у собі різноманітні тонкощі, знання яких убезпечить Вас від втрат коштів, часу та нервів.

Досвід, який ми накопичили за роки практики, і ґрунтовне знання законодавства дозволяють нашій компанії надавати якісні консультації практично у будь-якій сфері права. Консультації можуть бути надані у зручній для Вас формі (усній або письмовій).

Вартість усної консультації становить від 200 грн., письмової консультації – від 500 грн. в залежності від складності питання.

Звертайтесь! Ми працюємо з понеділка до суботи з 9.00 до 19.00.

Тел.: (050) 748 40 35, (097) 671 82 57

Також Ви можете написати нам. Ми відповімо протягом 24 годин.

Вас також може зацікавити:
Складання договорів

 

Перейти на головну сторінку:
Юридична компанія “Ремеді”