Складання договорів

 

складання договорівТак як підприємницька діяльність тісно пов’язана із контактами з іншими суб’єктами підприємницької діяльності, то постійно виникає необхідність в закріпленні таких відносин у формі договору.

Хоча договір далеко не завжди є законодавчо встановленою необхідністю, але він встановлює чіткий порядок взаємовідносин між сторонами договору, при кваліфікованій юридичній допомозі дає можливість убезпечити себе від ризиків та максимально гарантувати відновлення порушених прав і компенсацію збитків у разі порушення договору іншою стороною.

У разі необхідності складання договору радимо звертатися до досвідчених юристів, які допоможуть описати відносини з контрагентом у найбільш вигідній для Вас формі. Адже непродумані положення договору можуть включати приховану загрозу. Нечітке формулювання чи неоднозначне тлумачення положень договору можуть дати іншій стороні змогу уникнути виконання своїх зобов’язань або вимагати вчинення невигідних для Вас дій.

Спеціалісти нашої компанії визначать Ваші потреби, підготують договір з урахуванням побажань, максимально захистять Ваші інтереси та звернуть увагу на можливі ризики у правовідносинах із контрагентом. За необхідності ми також можемо прийняти участь у переговорах.

Також у нас є великий досвід підготовки зовнішньоекономічних договорів та договорів англійською мовою.

Вартість послуг із складання договору залежить від його складності і становить від 500 грн.

Звертайтесь! Ми працюємо з понеділка до суботи з 9.00 до 19.00.

Тел.: (050) 748 40 35, (097) 671 82 57

Також Ви можете написати нам. Ми відповімо протягом 24 годин.

Вас також може зацікавити:
Правовий аналіз договорів
Юридичні консультації

Перейти на головну сторінку:
Юридична компанія “Ремеді”