Реєстрація фізичної особи – підприємця

Для отримання безкоштовної консультації Ви можете заповнити нижченаведену форму. Також Ви можете залишити свій номер для того, щоб наші спеціалісти Вам зателефонували.

Звертайтесь! Ми працюємо для Вас з понеділка до суботи з 9.00 до 19.00.

Тел.: (050) 748 40 35, (097) 671 82 57

реєстрація фопНа сьогоднішній день найпростішою формою ведення господарської діяльності є діяльність фізичної особи-підприємця.

Діяльність приватного підприємця зручна в першу чергу з точки зору оподаткування. Також спрощує такий варіант ведення господарської діяльності і той факт, що при реєстрації приватному підприємцеві не потрібно обирати чи орендувати нежиле приміщення, оскільки фізична особа-підприємець реєструється за місцем проживання. Процедура реєстрації набагато простіша в порівнянні з реєстрацією ТОВ чи ПП.

Для того, щоб Ви зареєстрували фізичну-особу підприємця  у нашій компанії Вам необхідно надати наступний перелік документів:

  • ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
  • перелік видів діяльності, яким займатиметься ФОП;
  • контактний номер телефону, який буде зазначений у якості зв’язку з ФОП і буде відображатися в ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

У перелік послуг нашої компанії стосовно реєстрації ФОП входить:

  • підготовка необхідного пакету документів;
  • допомога у виборі системи оподаткування, підготовка заяви для отримання відповідних документів з реєстру платника ПДВ, платника єдиного податку;
  • виготовлення печатки для ФОП (за потреби).
  • допомога у відкритті банківського рахунку (за потреби).

Строк надання послуг, пов’язаних з реєстрацією фізичної особи-підприємця (ФОП) складає 1 робочий день з моменту отримання необхідної інформації.

Вартість реєстрації ФОП становить 1150 грн. (включаючи реєстрацію платника єдиного податку). Послуги нотаріуса, офіційні платежі сплачуються окремо.

Звертайтесь! Ми працюємо для Вас з понеділка до суботи з 9.00 до 19.00.

Тел.: (050) 748 40 35, (097) 671 82 57

Також Ви можете зв’язатись з нами, заповнивши нижченаведену форму.